Logo tzuf
 

כתבות

 

עדויות משתמשים

 

מחקרים וחומר מדעי

מעבדות צוף גלובוס

ariknew

דבר המנכ"ל אריק פחימה

 • חברת "מעבדות צוף גלובוס" עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים טבעיים. סדרת המוצרים המובילה את מוצרי המפעל הנה מוצרי כוורת רפואיים.
 • ייצור תוספי התזונה והמוצרים הטבעיים מבוסס על צמחי מרפא, הידועים ומפורסמים בעולם כבעלי תכונות ריפוי שונות, כפי שנוסה והוכח במחקרים קליניים.א. חברת "מעבדות צוף גלובוס" עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים טבעיים. סדרת המוצרים המובילה את מוצרי המפעל הנה מוצרי כוורת רפואיים.
 • המפעל מייצר סוגים שונים של תוספי תזונה טבעיים וכן תכשירים קוסמטיים המבוססים על מוצרי כוורת, צמחי מרפא וחומרים טבעיים בלבד.

החזון

אנו רואים במעבדות צוף גלובוס חברה ישראלית מובילה, המתפקדת באופן פורץ דרך בשוק הבין לאומי של מוצרי הבריאות.

באופן מפורט אנו מעוניינים:

 • להיות חברה מובילה בארץ ובעולם בביו-טכנולוגיה.
 • להוביל בתחום תוספים ייחודיים על בסיס מוצר כוורתי מרפא.
 • להגיע להפצת מוצר כוורתי המרפא בכל המרכזים הרפואיים בעולם.
 • לשפר בריאות ואיכות חיים של בני אדם על בסיס מוצרים טבעיים.
 • להשתלב בחזית החדשנות של הכלכלה הירוקה והתנועה האקולוגית בארץ ובעולם.
 • לשמש דוגמה למפעל קולט עליה, המממש את היתרון היחסי של ישראל בתחום ההון האנושי.

היעדים

אנו נפעל לפתח מפעל יצרני רווחי, העומד בדרישות איכות לתוספי התזונה ולקוסמטיקה ועונה לדרישות התקנים של:

H.A.C.C.P ,I.S.O 9001/2000 ו- G.M.P.

אנו נפעל לספק מוצרים העונים על דרישות השוק בתחום תוספי התזונה הייחודיים ובתחום מוצרי הקוסמטיקה הטבעית.

אנו נפעל לשמור על רמת שביעות רצון גבוהה ומתמשכת של הלקוחות.

המטרה

 • לפתח ולשמור על אמצעי ייצור ותנאי ייצור נאותים העונים לדרישות המיוחדות של תחום הבריאות.
 • לקיים תהליך שיפור וייעול מתמיד במפעל, תוך תפעול שוטף באפס תקלות.
 • לעצב תרבות ארגונית הרואה במצוינות ובאיכות, מטרה אסטרטגית של המפעל על כל מחלקותיו.
 • להרחיב את סל המוצרים של החברה, לקדם אריזות בריאות מיוחדות ולנהל שיווק יוצא דופן מבחינת המסרים, החושים והתקשורת.

 

בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת עלה ד"ר אלכסנדר גורושיט לישראל כשהוא נחוש בדעתו להמשיך בארץ את המחקר והפיתוח ולהקים חברה שתעסוק בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי כוורת בריאותיים. זמן קצר אחרי שהגיע ארצה פנה אלכסנדר לחממה הטכנולוגית בקריית שמונה, ואחרי תהליך הסינון והמיון התקבל לחממה וקיבל מימון ראשוני מהמדען הראשי במשרד התעשייה והמסחר.

בחממה הטכנולוגית קיבל אלכסנדר 2 וחצי חדרים, בהם המשיך את המחקרים אותם התחיל בברית המועצות ובעזרת צוות קטן של לבורנטים פיתח וייצר סוגים שונים של מוצר כוורת רפואי.

 

במשך השנים פיתח אלכסנדר סוגים רבים של מוצרי כוורת מרפא. אחד מהם היה מוצר כוורת שכונה "דרמומל" שפותח כדי לסייע לאנשים מבוגרים שסבלו מפצעי לחץ, במוצר כוורת זה טופלו קשישים ששהו בבתי אבות והתוצאות היו מעולות. מוצר כוורת נוסף פותח כדי לסייע לאחת העובדות שעבדה עם אלכסנדר בחממה הטכנולוגית וסבלה מאנמיה חריפה בעקבות המחזור החודשי. מוצר כוורת זה התגלה כיעיל במיוחד לטיפול באנמיה ויעילות זו גרמה לכך שפיתוחו נמשך וכיום נקרא מוצר כוורת זה "לייף-מל" והוא משמש בעיקר לטיפול בחולי סרטן שהטיפול הכימותרפי או ההקרנות פוגעים במערכת החיסונית שלהם ומורידים את הספירה הלבנה, הספירה האדומה ורמת ההמוגלובין בדם.

 

בתום תקופת החממה יצאו אלכסנדר והחברה שהקים לעצמאות, אלכסנדר גייס משקיעים לחברה. וכך הוקמה חברת "מעבדות צוף גלובוס בע"מ" הממוקמת באזור התעשייה הצפוני בקרית שמונה וממשיכה לפתח ולייצר סוגים רבים של מוצר כוורת בריאותיים. מוצרי החברה משווקים בארץ, בבריטניה, בארצות הברית, בקנדה, בגרמניה, בשוויץ. והחברה מתכננת להרחיב את פעילותה למדינות נוספות ברחבי העולם.

  מוצרי מעבדות צוף גלובוס הינם תוספי תזונה ואינם תרופות. השימוש במוצרים אלה איננו תחליף לטיפול רפואי או תרופתי כלשהו.

לחברה יש את אישורי התקנים המחמירים לייצור תוספי תזונה: I.S.O - של מכון התקנים הישראלי. H.A.C.C.P - מערכת ניהול בטיחות מזון. G.M.P - תנאי ייצור נאותים של משרד הבריאות. IQNet - מצויינות ארגונית. כל מוצרי החברה כשרים (פרווה) באישור הרבנות קרית שמונה ובהשגחת בד"צ העדה החרדית. כשר לפסח