חינם! שליח עד הבית תוך 7 ימי עסקים בקנייה מעל 199 ₪

איך לעבור את כאבי המחזור בשלום?

זמן קריאה: 3 דקות
חשוב לדעת:
 • צמח שיח אברהם מצוי ידוע בסגולותיו, בטיפול של מגוון בעיות גניקולוגיות, כמו תסמונת קדם-וסתית, הפרעות במחזור החודשי, כאבי מחזור חזקים ועוד. בנוסף, ישנן עדויות לכך שתמצית הפירות של שיח אברהם עשויה לשפר ולהאריך את משך ייצור החלב בנשים מיניקות.
 • מחקרי מעבדה שבדקו את צמח האלפלפה הנראה פשוט וזמין בכל סופר, הראו, שהשימוש בו עשוי להוריד את רמות הכולסטרול בדם ולהקל על תסמיני המחזור החודשי.
 • כאבי מחזור מוכיחים בדרך כלל שמערכת הרבייה תקינה ואין מה להיבהל מהם. לכן תופעות הכאב מופיעות לרוב בקרב נשים בעלות מחזור סדיר ופחות אצל נשים עם מחזור שאינו סדיר.

מהם כאבי המחזור ואיך נצלח אותם בשלום?

כאבי המחזור נחשבו כחלק טבעי מהמחזור החודשי לנשים רבות. כיום ישנן אפשרויות רבות להקל על הכאבים. למרות שכולן יודעות שאין בהם שום סכנה ,וכמו שהם באו כך הם גם יחלפו, עדיין המחשבה שהם יחזרו שוב בחודש הבא, מטרידה נשים רבות. הדאגה שהחמירה בעשורים האחרונים, הגיע מכיוון שונה, אם פעם היה מצופה מהאישה להיות עקרת בית, כיום נשים רבות נמצאות בשוק העבודה, מפתחות קריירה ונדרשות להיות זמינות לאורך כל החודש, ללא קשר למחזור שלהן ולכאבים התוקפים אותן.

 

כאבי מחזור מראים כי מערכת הרבייה של האישה תקינה. הם נגרמים עקב התכווצות של הרחם כנגד צוואר הרחם ובעזרת חומרים המגיעים מרירית הרחם המצפה את פנים הרחם. ככל שרירית הרחם עבה יותר, כך האישה תרגיש כאב חזק יותר.

 

איך אפשר להתגבר על הכאבים? כל אישה צריכה ללמוד על עצמה ומה מקל עליה, לחלק מהנשים מטלות פיזיות יחמירו את המצב ולחלק מהן דווקא פעילות ספורטיבית מאומצת תקל על הכאבים. פעילות גופנית מגבירה את זרימת הדם לרחם ובעצם גורמת להפרשת אנדורפינים הידועים כמשככי כאבים טבעיים מהגוף.

 

ניתן גם לחמם את אזור הרחם באמצעות בקבוק מים חם או כרית חימום. נשים רבות מדווחות על הקלה רגעית לאחר החימום.

 

מדריכות יוגה רבות מאמינות כי ישנם תרגילים רבים בתורת האימון ההינדית אשר יקלו על הכאבים. כשהיוגה משלבת גם התעמלות גופנית לצד מדיטציה

 

צמחי מרפא להקלה

ישנם צמחים רבים שהוכחו כמסייעים בהקלה על כאבי המחזור. צמח שיח אברהם מצוי עוזר רבות לנשים בהקלה על כאבי מחזור, ומסדיר אותו לאלו מכן שאינם חוות מחזור סדיר. בנוסף, ישנם מחקרים רבים המראים כי פירות הצמח יכולים לשפר ולהאריך את משך יצור החלב בקרב נשים מניקות.

צמח האלפלפה נפוץ המשתלב בסלטי עלים בריאים, נבדק מחקרית במעבדה והראה שהשימוש בו עשוי להוריד את רמות הכולסטרול בדם ולהקל על תסמיני המחזור החודשי.

השתדלנו להביא לכם כאן באתר את כל המידע המקצועי והמדעי על תוספי המזון הייחודיים שלנו והשפעותיהם. עם זאת, לא ניתן לענות על כל השאלות והתהיות שבטח רצים בראשכם, ולכן אנו שמחים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים של צוף גלובוס, בראשות מנהל המו”פ של החברה ד”ר אלכסנדר גורושיט והיועץ המיוחד של החברה, ד”ר יהושע מאור.

מוזמנים לשלוח אלינו את השאלות בוואטסאפ או דרך תיבת צור קשר שכאן, ואנו נעשה הכל כדי לענות לכם באופן המלא והמהיר ביותר.

כתבו לנו בwhatsapp
0
  0
  העגלה שלכם
  העגלה שלכם ריקהחזרה לחנות
   חישוב משלוח
   Apply Coupon

   צריכים עזרה בבחירת המוצרים? התייעצו איתנו!