הדרך הטבעית להילחם בשפעת קיץ

הדרך הטבעית להילחם בשפעת קיץ

זמן קריאה: 2 דקות

חשוב לדעת:

 

  1. שפעת קיץ היא תופעה נפוצה המתבטאת בתסמיני חולי כמו בחורף כגון, נזלת, שיעול, תשישות רבה וחום.
  2. שפעת קיץ נגרמת מווירוסים שונים שעלולים לעבור אלינו בקלות בעקבות השהייה בחדרים ממוזגים ללא אוורור חיצוני.
  3. שינה, שתייה מרובה, ותוספי תזונה מבוססים צמחי מרפא הן הדרכים הטובות ביותר להילחם בשפעת קיץ בצורה טבעית.

שיא החום ואנחנו מצוננים? איך יתכן שדווקא בקיץ אפשר לסבול מתסמינים של חולי כמו בחורף, כגון נזלת, שיעול, תשישות רבה וחום? כנראה שגם אתם כמו ישראלים רבים חליתם בשפעת הקיץ.

 

 

מהי שפעת קיץ?

שפעת קיץ נגרמת מווירוסים שונים שעוברים בקלות דרך רוק או מגע עם שאר הפרשות הגוף. בעקבות הטמפרטורה הקיצונית וריבוי המזגנים אנו מבלים זמן ממושך בחדרים סגורים ללא אוורור חיצוני, בהם גם חלה ירידה בלחות (המזגנים גורמים ליובש באוויר). תנאים אלה יוצרים “גן עדן” לווירוסים ומובילה אותנו להיות “טרף קל” לאותם ווירוסים.

איך אפשר למנוע שפעת קיץ ומה הן הדרכים להתמודד עם השפעת?

 

 

 

1.מהן הדרכים להימנע משפעת קיץ?

הכי חשוב להקפיד על ההיגיינה: שטיפת ידיים לעתים תכופות במים וסבון, במיוחד לאחר ביקור בשירותים או לפני מגע עם אוכל. כיסוי האף והפה בעת שיעול או התעטשות והימנעות מאנשים חולים. מומלץ לוודא שגם בחדרים ממוזגים יהיה לפחות פתח אוורור קטן ולשתות הרבה כדי למנוע התייבשות אך גם לחזק את ריריות האף, שמתייבשות באוויר ממוזג כדי שיוכלו למנוע את חדירת הנגיפים.

 

 

2.מהן דרכי התמודדות טבעיים עם שפעת קיץ?

שינה ומנוחה, שתייה מרובה, ותוספי תזונה מבוססים צמחי מרפא הן הדרכים הטבעיות להילחם בשפעת קיץ.

תוספי התזונה של צוף גלובוס מיוצרים ע”י דבורים הניזונות ממיצוי מיוחד שעשוי צמחי מרפא, הניתן להם ע”י דבוראי.

תוספי תזונה שמיועדים לסייע לגוף להתגבר על וירוסים, או לסייע בחיזוק מערכת החיסון, מורכבים מצמחי מרפא שהוכחו כיעילים לעורר ולחזק את המערכת החיסונית. לקיחתם היא דרך טבעית ומומלצת להילחם בשפעת קיץ ולחזור לשגרה בריאה במהרה.

תוספי התזונה שלנו

לרכישה חיזוקמל מהכוורת
לרכישה וירמל מהכוורת
התייעצו איתנו
ד”ר אלכסנדר גורושיט מנהל מחקר ופיתוח

ד”ר אלכסנדר גורושיט

מנהל מחקר ופיתוח

מייסד החברה והמדען הראשי שלה מיום הקמתה. החל להתמחות בתחום צמחי המרפא עוד במהלך לימודי הרפואה שלו בברית המועצות. כבר בגיל צעיר הכיר מקרוב את הערך המוסף המופלא של מוצרי הכוורת וחקר אותם לעומק. אחראי לפורמולה הייחודית שממנה מכינים את המיצוי לדוברים.

עמרי דואיב – יועץ חיצוני ביולוג, חוקר

עמרי דואיב – יועץ חיצוני

ביולוג, חוקר

בעל תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. השתתף במספר פרויקטים הקשורים בצמחי מרפא וביניהם פרויקט גדול במימון האיחוד האירופי שבחן את הפוטנציאל הרפואי של צמחי בר טבעיים הגדלים באגן הים התיכון.

הידע שלו הן במוצרים טבעיים וצמחים והן בפיזיולוגיה ומנגנון החיסון של הגוף הופכים אותו לחבר חשוב בצוות המדעי של החברה.

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני מחקר ופיתוח

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני

מחקר ופיתוח

בעל דוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט דוקטורט מביה”ס לרפואה של הארוורד. כיהן כראש תכנית המצוינות בחקלאות ובבריאות סביבתית באוניברסיטה העברית.

בזכות הנושאים המגוונים שלמד והתנסה בהם, ד”ר מאור מתמחה במגוון רחב של תחומים, כגון תרופות, כימיה אורגנית ואנליטית, פרמקולוגיה, טקסולוגיה ובריאות סביבתית, שאותם הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו בצוף גלובוס.

השתדלנו להביא לכם כאן באתר את כל המידע המקצועי והמדעי על תוספי המזון הייחודיים שלנו והשפעותיהם. עם זאת, לא ניתן לענות על כל השאלות והתהיות שבטח רצים בראשכם, ולכן אנו שמחים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים של צוף גלובוס, בראשות מנהל המו”פ של החברה ד”ר אלכסנדר גורושיט והיועץ המיוחד של החברה, ד”ר יהושע מאור.

מוזמנים לשלוח אלינו את השאלות בוואטסאפ או דרך תיבת צור קשר שכאן, ואנו נעשה הכל כדי לענות לכם באופן המלא והמהיר ביותר.

דילוג לתוכן