הפתרון הטבעי לקיץ בריא

הפתרון הטבעי לקיץ בריא

זמן קריאה: 3 דקות

חשוב לדעת:

1.     הקיץ הוא זמן מיוחד לבילויים אך זהו גם זמן בו אנו חשופים יותר לווירוסים שונים בבטן.

2.     החום הכבד והטמפרטורות גורמים לאוכל להתקלקל מהר ומובילים לקלקולי בטן שיכולים להידרדר להתייבשות מסוכנת.

3.     תוספי תזונה טבעיים על בסיס צמחי מרפא יכולים לעזור להקל על הכאבים במקרה הצורך

קיץ הוא זמן מיוחד לבילויים
כשהטמפרטורה עולה
הדרכים הטבעיות להתגבר על בעיות בבטן

קיץ הוא זמן מיוחד לבילויים

הקיץ הוא זמן מיוחד לבילויים ולחופשות משפחתיות, אך זהו גם זמן בו אנו חשופים יותר לווירוסים שונים הגורמים לכאבים ובעיות בבטן.

היציאה של משפחות לטבע ואכילה במקומות שונים מביאה אותנו לאכילה של אוכל שאיננו יודעים לעמוד על טיבו. לכן אנו ממליצים תמיד לאכול במסעדה מסודרת ולרחוץ ידיים טוב-טוב לפני הארוחה. שמירה על היגיינה תשמור עלינו מהאפשרות להידבק בווירוס בטן עקשני.

כשהטמפרטורה עולה

בקיץ החום הכבד והבדל הטמפרטורות גורמים לאוכל להתקלקל מהר יותר. אכילה של אוכל שנפגע מהחום גורמת לקלקולי קיבה מדבקים במיוחד שיכולים להוביל להתייבשות המסוכנת מאד לילדים.

שמירה על קירור נאות של מזון, והקפדה על ניקיון האוכל, הכלים ואפילו בקבוקי המים תמנע כאבים ואי נעימויות רבות.

הדרכים הטבעיות להתגבר על בעיות בבטן

כאשר איננו יכולים למנוע את הבלתי נמנע ובמקרים אלו שהבלגן בבטן מתחיל והרופא רחוק, אנחנו ממליצים לפנות לפתרונות טבעיים, אותם אפשר להשיג בקלות, לשמור ולשלוף בעת הצורך.

צמחי מרפא ידועים ביכולותיהם הרפואיות וניתן להשתמש בהם בכל זמן ועת להקלה במגוון של בעיות בריאות שונות. בין הצמחים שהוכחו כיעילים במיוחד לטיפול בבעיות בבטן הם: צבר מצוי, אלפלפה (אספסת), הידרנג’יה ואנג’ליקה.

חליטה, כדורים, אבקה או תוספי תזונה המבוססים צמחי מרפא אלו יכולים לסייע לכם להתגבר על הכאבים ולהשיב לכם את ההנאה לקיץ.

תוספי התזונה שלנו

לרכישה גסטומל מהכוורת
התייעצו איתנו
ד”ר אלכסנדר גורושיט מנהל מחקר ופיתוח

ד”ר אלכסנדר גורושיט

מנהל מחקר ופיתוח

מייסד החברה והמדען הראשי שלה מיום הקמתה. החל להתמחות בתחום צמחי המרפא עוד במהלך לימודי הרפואה שלו בברית המועצות. כבר בגיל צעיר הכיר מקרוב את הערך המוסף המופלא של מוצרי הכוורת וחקר אותם לעומק. אחראי לפורמולה הייחודית שממנה מכינים את המיצוי לדוברים.

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני מחקר ופיתוח

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני

מחקר ופיתוח

בעל דוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט דוקטורט מביה”ס לרפואה של הארוורד. כיהן כראש תכנית המצוינות בחקלאות ובבריאות סביבתית באוניברסיטה העברית.

בזכות הנושאים המגוונים שלמד והתנסה בהם, ד”ר מאור מתמחה במגוון רחב של תחומים, כגון תרופות, כימיה אורגנית ואנליטית, פרמקולוגיה, טקסולוגיה ובריאות סביבתית, שאותם הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו בצוף גלובוס.

עמרי דואיב – יועץ חיצוני ביולוג, חוקר

עמרי דואיב – יועץ חיצוני

ביולוג, חוקר

בעל תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. השתתף במספר פרויקטים הקשורים בצמחי מרפא וביניהם פרויקט גדול במימון האיחוד האירופי שבחן את הפוטנציאל הרפואי של צמחי בר טבעיים הגדלים באגן הים התיכון.

הידע שלו הן במוצרים טבעיים וצמחים והן בפיזיולוגיה ומנגנון החיסון של הגוף הופכים אותו לחבר חשוב בצוות המדעי של החברה.

השתדלנו להביא לכם כאן באתר את כל המידע המקצועי והמדעי על תוספי המזון הייחודיים שלנו והשפעותיהם. עם זאת, לא ניתן לענות על כל השאלות והתהיות שבטח רצים בראשכם, ולכן אנו שמחים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים של צוף גלובוס, בראשות מנהל המו”פ של החברה ד”ר אלכסנדר גורושיט והיועץ המיוחד של החברה, ד”ר יהושע מאור.

מוזמנים לשלוח אלינו את השאלות בוואטסאפ או דרך תיבת צור קשר שכאן, ואנו נעשה הכל כדי לענות לכם באופן המלא והמהיר ביותר.

דילוג לתוכן