התמודדות עם פוסט קורונה

התמודדות עם פוסט קורונה

זמן קריאה: 2 דקות

חשוב לדעת:
  • תסמונת פוסט קורונה היא הופעה של תופעות לוואי ארוכות-טווח שנגרמו כתוצאה ממחלת הקורונה הפוקדות רבים מהמחלימים.
  • מומלץ לפנות לרפואה הקונבנציונלית ולרפואה האלטרנטיבית יחד כשבאים לתת טיפול לתסמונת זו.
  • צמחי מרפא נמצאו כמחזקים את המערכת החיסונית.
מה היא תסמונת פוסט קורונה?
התמודדות עם פוסט קורונה
פתרונות טבעיים שנמצאו כמסייעים בהקלה על תופעות הלוואי של פוסט הקורונה

מה היא תסמונת פוסט קורונה?

מאז הגיע נגיף הקורונה לישראל, נדבקו בו מאות אלפי אנשים ורבים מהם חווים השפעות שליליות על בריאותם כתוצאה מהמחלה, חודשים רבים לאחר שכבר נמצאו בריאים. תסמונת פוסט הקורונה המכונה גם “קוביד ארוך” היא הופעה של תופעות לוואי ארוכות-טווח שנגרמו כתוצאה ממחלת הקורונה.

מחלימים רבים מקורונה סובלים מתופעות לוואי שונות כגון: עייפות קיצונית וחולשה, קוצר נשימה, כאבי שרירים, שינויים בחוש הריח והטעם ומיגרנות. לטענת המחלימים תופעות לוואי אלו מקשות על התמודדתם לחזור לחיים בריאים.

התמודדות עם פוסט קורונה

נכון להיום עולם הרפואה חסר מידע מספיק על הנגיף, למרות שיש דעה רווחת שהקורונה יוצרת שינויים מבחינה גופנית ורגשית. המסקנה המתבקשת מכך שהתמודדות עם תסמונת הפוסט הקורונה אינה משוואה ברורה. שינויים חיוביים באורח החיים כמו הקפדה על הפרמטרים הבאים יכולה לסייע לגוף ולתרום להתמודדות עם התסמונת.

  • שינה איכותית ורציפה
  • פעילות גופנית סדירה
  • פתרונות שמציעה הרפואה האלטרנטיבית
  • חשיפה מבוקרת לשמש
  • תזונה נכונה

פתרונות טבעיים שנמצאו כמסייעים בהקלה על תופעות הלוואי של פוסט הקורונה

כדי להביא להחלמה מלאה של הגוף מקורונה חשוב לחזק את המערכת החיסונית. הרפואה הטבעית מציעה תוספי תזונה לטיפול המכילים צמחי מרפא.

בין צמחי המרפא היעילים ביותר לחיזוק המערכת החיסונית נמצאים האונקריה (ציפורן חתול פרואנית), המגבירה את ייצור כדוריות הדם הלבנות וסמבוק שחור, שעוזר להילחם בזיהומים בדרכי הנשימה העליונות.

בנוסף צמחים כמו אכינצאהציפורן החתול (קלנדולה)תלתן אדום ומליסה רפואית,  מוכרים על ידי המדע כתורמים

תוספי התזונה שלנו

לרכישה איזימל מהכוורת
לרכישה אנרג’ימל מהכוורת
התייעצו איתנו
ד”ר אלכסנדר גורושיט מנהל מחקר ופיתוח

ד”ר אלכסנדר גורושיט

מנהל מחקר ופיתוח

מייסד החברה והמדען הראשי שלה מיום הקמתה. החל להתמחות בתחום צמחי המרפא עוד במהלך לימודי הרפואה שלו בברית המועצות. כבר בגיל צעיר הכיר מקרוב את הערך המוסף המופלא של מוצרי הכוורת וחקר אותם לעומק. אחראי לפורמולה הייחודית שממנה מכינים את המיצוי לדוברים.

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני מחקר ופיתוח

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני

מחקר ופיתוח

בעל דוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט דוקטורט מביה”ס לרפואה של הארוורד. כיהן כראש תכנית המצוינות בחקלאות ובבריאות סביבתית באוניברסיטה העברית.

בזכות הנושאים המגוונים שלמד והתנסה בהם, ד”ר מאור מתמחה במגוון רחב של תחומים, כגון תרופות, כימיה אורגנית ואנליטית, פרמקולוגיה, טקסולוגיה ובריאות סביבתית, שאותם הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו בצוף גלובוס.

עמרי דואיב – יועץ חיצוני ביולוג, חוקר

עמרי דואיב – יועץ חיצוני

ביולוג, חוקר

בעל תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. השתתף במספר פרויקטים הקשורים בצמחי מרפא וביניהם פרויקט גדול במימון האיחוד האירופי שבחן את הפוטנציאל הרפואי של צמחי בר טבעיים הגדלים באגן הים התיכון.

הידע שלו הן במוצרים טבעיים וצמחים והן בפיזיולוגיה ומנגנון החיסון של הגוף הופכים אותו לחבר חשוב בצוות המדעי של החברה.

השתדלנו להביא לכם כאן באתר את כל המידע המקצועי והמדעי על תוספי המזון הייחודיים שלנו והשפעותיהם. עם זאת, לא ניתן לענות על כל השאלות והתהיות שבטח רצים בראשכם, ולכן אנו שמחים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים של צוף גלובוס, בראשות מנהל המו”פ של החברה ד”ר אלכסנדר גורושיט והיועץ המיוחד של החברה, ד”ר יהושע מאור.

מוזמנים לשלוח אלינו את השאלות בוואטסאפ או דרך תיבת צור קשר שכאן, ואנו נעשה הכל כדי לענות לכם באופן המלא והמהיר ביותר.

דילוג לתוכן