כתבו לנו בwhatsapp

שאלות ותשובות

בצוף גלובוס פיתחנו שיטה בה לקחנו צמחי מרפא שהוכחו מדעית ומחקרית כיעילים לפתרון מגוון בעיות רפואיות שמופיעות כתוצאה מטיפולים קשים. מצמחי מרפא אלו יצרנו מיצוי נוזלי ממנו ניזונו דבורים במשך כ-3 חודשים. מוצר הכוורת שהתקבל מהדבורים, הוא תוסף התזונה שלנו, ייחודי מסוגו בעולם.

על מנת לייצר דבש, הדבורים חייבות לאסוף צוף מהפרחים בעזרת מעין חדק ארוך וגמיש.
הצוף עובר דרך פיה של הדבורה אל קיבת הדבש, הנמצאת בחלל הבטן, שם הוא נשמר. בקיבת הדבש קיימים אנזימים – חלבונים המזרזים תגובות כימיות. אנזימים אלו עוזרים לפרק את הסוכרים המורכבים לסוכרים פשוטים יותר – פרוקטוז וגלוקוז. תהליך זה נקרא היפוך (inversion)
הדבורה הפועלת אוגרת את הצוף בכוורת כשהיא פולטת את הצוף המעובד אל פיה. בשלב זה היא יכולה להאכיל את חברותיה לכוורת, או לאגור את הצוף בתאים משושים בכוורת, המים בצוף המעובד מתאדים בגלל החום השורר בכוורת, והנוזל נעשה צמיגי ומרוכז יותר וזהו למעשה הדבש שאנו מכירים. הדבש הינו מקור אנרגיה, מצוין לדבורים, בני אדם וחיות אחרות, וזאת משום שהוא מכיל סוכרים פשוטים שהגוף יכול להשתמש בהם בקלות.
כשדבורה מייצרת את המוצרים שלנו, היא מקבלת חומרים פעילים ביולוגית יחד עם מזון שאינם נמצאים בצוף הרגיל וממנו היא מפיקה את מוצרי צוף גלובוס.

באמצעות הטכנולוגיה והמומחיות שלנו, אנו משלבים שורשים, גבעולים, קליפות עץ, פרחים, פירות ועלים מצמחים שונים, הידועים היטב בסגולותיהם הרפואיות המועילות, כדי לייצר מזון לדבורי הדבש.יש לקחת כפית של המוצר להניחה מתחת ללשון ולמצוץ באיטיות עד לספיגה מלאה. רצוי לא לבלוע ישירות. מומלץ לקחת פעמיים ביום בבוקר ובערב לפני הארוחה ועל קיבה ריקה.

בשני ניסויים קליניים בשני בתי חולים שונים, בי”ח זיו בישראל ובי”ח האוניברסיטאי בנוברה איטליה,
נבדקו חולי סרטן שעברו טיפול כימותרפי וצרכו את הלייפמל. בבדיקות דם שבועיות כפי שעושים לכל מטופל כימותרפי לפני כל טיפול נוכחו הרופאים לגלות בכדוריות הדם הלבנות, האדומות וההמוגלובין וכן באיכות החיים עליה בעשרות אחוזים למרות הטיפולים הכימותרפיים.

לעיתים השיפור עשוי להתרחש בתוך שעתיים, אך למעשה אין פה משהו ברור וקבוע. לעתים הוא ישפיע תוך 5-7 ימים, לפעמים רק לאחר שימוש של חודש או חודשיים, וייתכן גם מצב בו לא יירשם שיפור בכלל, כמו שקורה לפעמים בעת נטילת תרופות.

מניסיוננו והמידע שברשותנו רבים מהחולים שסיימו את הטיפולים ובריאותם השתפרה המשיכו לצרוך לייפמל במינון נמוך יותר של כפית ביום. ישנם גם אנשי רפואה רבים שזיהו שזהו מוצר אולטימטיבי טבעי עבורם לחיזוק מערכת החיסון שלהם בלי שחלו וגם הם צורכים כפית אחת של לייפמל.

מאחר והתופעות לוואי של הטיפולים הביולוגים והכימותרפיים הם לעיתים זהות למרות שלא נעשה ניסוי קליני על מטופלים ביולוגית סביר להניח שגם עבורם לייפמל יכול להועיל.

במוצרים שלנו תכונות המוצר מתוכננות מראש לפני תחילת הייצור בעזרת בחירת הצמחים מהן ניזונות הדבורים, ספציפית לכל מוצר ומוצר. לדוגמא – “בונכומל” המיועד לעזרה בטיפול בשיעול, מכיל מיצוי צמחים ממנו ניזונות הדבורים כמו סמבוק שחור, ארכובית צרת עלים ומרווה רפואית. אלו הוכחו כמכייחים ומסייעים בטיפול בדלקות בדרכי הנשימה העליונות.

אנרג’ימל המיועד לעזור בבעיות עייפות כרוניות, מכיל ג’ינסנג סיבירי, ארליה וסכיסנדרה, אלו הוכחו כמסייעים במצבים של עייפות, חולשה או לחץ במהלך היום.

השימוש בתוספי תזונה בקרב ילדים הוא נושא מורכב ויש לבחון כל מקרה לגופו. השימוש במוצרינו בילדים אינו מומלץ עד גיל שנתיים. הסיבה לכך היא חוסר השלמות של מערכת החיסון של ילדים. קיימת אפשרות להתרבות חיידקים מדבש בגופו של ילד (בפרט חיידק הבוטוליזם).

סיכון בנטילת תוספי תזונה קיים רק לאנשים עם אלרגיות לצמחים מהם מיוצר המוצר, או לדבש ומוצריו. השימוש בו אסור על סובלים מסוכרת וילדים מתחת לגיל שנתיים.

לפעמים השיפור עשוי להתרחש בתוך שעתיים, אך למעשה אין פה משהו ברור וקבוע. לעתים הוא ישפיע תוך 5-7 ימים , לפעמים רק לאחר שימוש של חודש או חודשיים, וייתכן גם מצב בו לא יירשם שיפור בכלל, כמו שקורה לפעמים בעת נטילת תרופות.

בצוף גלובוס פיתחנו שיטה בה לקחנו צמחי מרפא שהוכחו מדעית ומחקרית כיעילים לפתרון מגוון בעיות רפואיות שמופיעות כתוצאה מטיפולים קשים. מצמחי מרפא אלו יצרנו מיצוי נוזלי ממנו ניזונו דבורים במשך כ- 3 חודשים. מוצר הכוורת שהתקבל מהדבורים, הוא תוסף התזונה שלנו, ייחודי מסוגו בעולם.

תוספי תזונה אפשר להתחיל לקחת מגיל שנתיים ועד 120, כל עוד אתם לא סובלים לרגישויות לצמחים מהם הם מיוצרים.

במוצרים שלנו תכונות המוצר מתוכננות מראש לפני תחילת הייצור בעזרת בחירת הצמחים מהן ניזונות הדבורים, ספציפית לכל מוצר ומוצר. לדוגמא – “בונכומל” המיועד לעזרה בטיפול בשיעול, מכיל מיצוי צמחים ממנו ניזונות הדבורים כמו סמבוק שחור, ארכובית צרת עלים ומרווה רפואית. אלו הוכחו כמכייחים ומסייעים בטיפול בדלקות בדרכי הנשימה העליונות.

אנרג’ימל המיועד לעזור בבעיות עייפות כרוניות, מכיל ג’ינסנג סיבירי, ארליה וסכיסנדרה, אלו הוכחו כמסייעים במצבים של עייפות, חולשה או לחץ במהלך היום.

השימוש בתוספי תזונה בקרב ילדים הוא נושא מורכב ויש לבחון כל מקרה לגופו. השימוש במוצרינו בילדים אינו מומלץ עד גיל שנתיים. הסיבה לכך היא חוסר השלמות של מערכת החיסון של ילדים. קיימת אפשרות להתרבות חיידקים מדבש בגופו של ילד (בפרט חיידק הבוטוליזם)

כל מקרה לגופו. אנו ממליצים להתייעץ עם רופא לפני השימוש.

את הלייפמל מומלץ לצרוך גם לחולים לפני הטיפולים על מנת שהמערכת החיסונית תתחזק לפני הכימותרפיה, ומומלץ גם למטופלים שנמצאים באמצע סדרת הטיפולים לצרוך לייפמל על מנת לחזק את כדוריות הדם הלבנות, האדומות והמוגלובין, כפי שהוכח בשני הניסויים הקליניים שבוצעו על חולי סרטן שטופלו בכימותרפיה והשתמשו בלייפמל. הוכח שכדוריות הדם הלבנות, האדומות והמוגלובין עלו בעשרות אחוזים, בנוסף איכות החיים עלתה למרות הטיפולים הכימותרפיים.

גם מי שאינו חולה ומעוניין במוצר שעשוי לחזק לו את המערכת החיסונית זהו מוצר שיכול לעזור לו מכיוון שנבדק בשני ניסויים קליניים והוכח שכדווריות הדם עלו בעשרות אחוזים על כן סביר להניח שגם מי שאינו חולה ומטופל, מוצר זה עשוי לעזור לו מאוד.

עבור פצעים בפה יש לנו את מוצר פלורמל עבור כאבי הבטן יש לנו את מוצר גסטומל.

המחקרים והניסויים מופיעים בדף המוצר ובאתר החברה.

אנו ממליצם להתייעץ עם הרופא המטפל חשוב מאוד שיראה את שני הניסויים הקליניים של המוצר וזאת בכדי שהרופא יבין שהמוצר שנבדק קלינית ואכן מסייע לטיפולי הכימותרפיה.

סיכון בנטילת תוספי תזונה קיים רק לאנשים עם אלרגיות לצמחים מהם מיוצר המוצר, או לדבש ומוצריו. השימוש בו אסור על סובלים מסוכרת וילדים מתחת לגיל שנתיים. ותמיד אנו ממליצים להתייעץ עם הרופא המטפל.

יש לחברתנו כ-12 תוספי בריאות, מוזמנים להכנס לאתר.

אנרג’ימל מהכוורת. מיצוי הצמחים הייחודי שממנו ניזונות הדבורים כמו ג’ינסנג סיבירי, ארליה וסכיסנדרה הוכחו כמסייעים במצבים של עייפות, חולשה או לחץ במהלך היום.

איזימל מהכוורת, הכוח שלו הוא במרכיבים של מיצוי הצמחים הייחודי שממנו ניזונות הדבורים. פסיפלורה, לבנדר וכשותנית הוכחו כמסייעים לטיפול במצבים של עצבנות, חוסר שקט ונדודי שינה.
איזימל, תוסף תזונה טבעי על בסיס צמחים.

כי זהו הטיפול החודשי, כפי שהוכח בניסוי הקליני של בית החולים האוניברסיטאי שבנוברה איטליה. התוצאות הנהדרות של הליפמל על חולי סרטן ומטופלי כימותרפיה לאחר שימוש של למעלה מ-70 יום בלייפמל.

אפשר לרכוש ישירות דרך האתר או בהעברה בנקאית דרך נציג.

עד 7 ימי עסקים.

אנחנו נשלח אליכם בארץ ואתם יכולים לשלוח לחו”ל עצמאית.

צוות היועצים שלנו

ד”ר אלכסנדר גורושיט
מנהל מחקר ופיתוח

ד”ר אלכסנדר גורושיט

מנהל מחקר ופיתוח
מייסד החברה והמדען הראשי שלה מיום הקמתה. החל להתמחות בתחום צמחי המרפא עוד במהלך לימודי הרפואה שלו בברית המועצות. כבר בגיל צעיר הכיר מקרוב את הערך המוסף המופלא של מוצרי הכוורת וחקר אותם לעומק. אחראי לפורמולה הייחודית שממנה מכינים את המיצוי לדוברים.
ד”ר יהושע מאור - יועץ חיצוני
מחקר ופיתוח

ד”ר יהושע מאור - יועץ חיצוני

מחקר ופיתוח
בעל דוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט דוקטורט מביה”ס לרפואה של הארוורד. כיהן כראש תכנית המצוינות בחקלאות ובבריאות סביבתית באוניברסיטה העברית. בזכות הנושאים המגוונים שלמד והתנסה בהם, ד”ר מאור מתמחה במגוון רחב של תחומים, כגון תרופות, כימיה אורגנית ואנליטית, פרמקולוגיה, טקסולוגיה ובריאות סביבתית, שאותם הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו בצוף גלובוס.
עמרי דואיב - יועץ חיצוני
ביולוג, חוקר

עמרי דואיב - יועץ חיצוני

ביולוג, חוקר
בעל תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. השתתף במספר פרויקטים הקשורים בצמחי מרפא וביניהם פרויקט גדול במימון האיחוד האירופי שבחן את הפוטנציאל הרפואי של צמחי בר טבעיים הגדלים באגן הים התיכון. הידע שלו הן במוצרים טבעיים וצמחים והן בפיזיולוגיה ומנגנון החיסון של הגוף הופכים אותו לחבר חשוב בצוות המדעי של החברה.
השתדלנו להביא לכם כאן באתר את כל המידע המקצועי והמדעי על תוספי המזון הייחודיים שלנו והשפעותיהם. אנו שמחים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים של צוף גלובוס, בראשות מנהל המו”פ של החברה ד”ר אלכסנדר גורושיט והיועץ המיוחד של החברה, ד”ר יהושע מאור. מוזמנים לשלוח אלינו את השאלות בוואטסאפ או דרך תיבת צור קשר שכאן, ואנו נעשה הכל כדי לענות לכם באופן המלא והמהיר ביותר.
כתבו לנו בwhatsapp