שאלות ותשובות

האם קיים סיכון בנטילת תוספי תזונה?
סיכון בנטילת תוספי תזונה קיים רק לאנשים עם אלרגיות לצמחים מהם מיוצר המוצר, או לדבש ומוצריו. השימוש בו אסור על סובלים מסוכרת וילדים מתחת לגיל שנתיים.
אחרי כמה זמן של לקיחת תוספי התזונה מרגישים שיפור?
לפעמים השיפור עשוי להתרחש בתוך שעתיים, אך למעשה אין פה משהו ברור וקבוע. לעתים הוא ישפיע תוך 5-7 ימים , לפעמים רק לאחר שימוש של חודש או חודשיים, וייתכן גם מצב בו לא יירשם שיפור בכלל, כמו שקורה לפעמים בעת נטילת תרופות.
כיצד מכינים תוסף תזונה מן הכוורת?
בצוף גלובוס פיתחנו שיטה בה לקחנו צמחי מרפא שהוכחו מדעית ומחקרית כיעילים לפתרון מגוון בעיות רפואיות שמופיעות כתוצאה מטיפולים קשים. מצמחי מרפא אלו יצרנו מיצוי נוזלי ממנו ניזונו דבורים במשך כ- 3 חודשים. מוצר הכוורת שהתקבל מהדבורים, הוא תוסף התזונה שלנו, ייחודי מסוגו בעולם.
האם המוצרים של צוף גלובוס עברו ניסויים?
לייפמל (LifeMel) עבר ניסוי קליני שלב 1 בצפת, וסיים לאחרונה את השלב השני של הניסוי בבית חולים באיטליה. חיזוקמל, בונכומל וגרונמל נבחנו על ילדים עם מחלות חורף כרוניות. ליידימל נבדק על נשים בגיל המעבר. בנוסף, ישנם מאות מכתבים של מטופלים המדווחים על התוצאות הטובות בשימוש במוצרינו
עד איזה גיל מומלץ לקחת תוספי תזונה?
תוספי תזונה אפשר להתחיל לקחת מגיל שנתיים ועד 120, כל עוד אתם לא סובלים לרגישויות לצמחים מהם הם מיוצרים.
מהו ההבדל בין דבש למוצר כוורת?
במוצרים שלנו תכונות המוצר מתוכננות מראש לפני תחילת הייצור בעזרת בחירת הצמחים מהן ניזונות הדבורים, ספציפית לכל מוצר ומוצר. לדוגמא – "בונכומל" המיועד לעזרה בטיפול בשיעול, מכיל מיצוי צמחים ממנו ניזונות הדבורים כמו סמבוק שחור, ארכובית צרת עלים ומרווה רפואית. אלו הוכחו כמכייחים ומסייעים בטיפול בדלקות בדרכי הנשימה העליונות. אנרג'ימל המיועד לעזור בבעיות עייפות כרוניות, מכיל ג’ינסנג סיבירי, ארליה וסכיסנדרה, אלו הוכחו כמסייעים במצבים של עייפות, חולשה או לחץ במהלך היום.
האם גם ילדים יכולים לקחת תוספי תזונה?
השימוש בתוספי תזונה בקרב ילדים הוא נושא מורכב ויש לבחון כל מקרה לגופו. השימוש במוצרינו בילדים אינו מומלץ עד גיל שנתיים. הסיבה לכך היא חוסר השלמות של מערכת החיסון של ילדים. קיימת אפשרות להתרבות חיידקים מדבש בגופו של ילד (בפרט חיידק הבוטוליזם)
האם תוספי תזונה הם תחליף לתרופות?
תוספי תזונה אינם תחליף לתרופות. הם יכולים להגביר או להקטין את השפעתם, ולכן לפני השימוש בהם, כמו שימוש בתרופות, עדיף להתייעץ עם רופא.
מה זה בעצם תוסף תזונה?
תוסף תזונה הוא אלמנט פעיל ביולוגי המכיל חומרים בריכוזים שונים. הם מהווים מקור נוסף לוויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן, פרוביוטיקה, אנזימים וכו'. תוספים אלה אינם תרופות וניתן לרכוש אותם בכל בית מרקחת ללא מרשם. תוספי תזונה מעלים את הצריכה היומית הנדרשת של ויטמינים ומינרלים ומשלימים את החסר, בלעדי אלו גוף האדם אינו יכול לתפקד כראוי.
האם יש תוספי תזונה שיכולים לשפר את האנרגיה שלי במהלך היום?
אנו ממליצים על אנרג’ימל מהכוורת. מיצוי הצמחים הייחודי שממנו ניזונות הדבורים כמו ג’ינסנג סיבירי, ארליה וסכיסנדרה הוכחו כמסייעים במצבים של עייפות, חולשה או לחץ במהלך היום.
מה בעצם קורה בבטן של הדבורה ואיך זה תורם למוצרים של צוף גלובוס?
על מנת לייצר דבש, הדבורים חייבות לאסוף צוף מהפרחים בעזרת מעין חדק ארוך וגמיש. הצוף עובר דרך פיה של הדבורה אל קיבת הדבש, הנמצאת בחלל הבטן, שם הוא נשמר. בקיבת הדבש קיימים אנזימים - חלבונים המזרזים תגובות כימיות. אנזימים אלו עוזרים לפרק את הסוכרים המורכבים לסוכרים פשוטים יותר - פרוקטוז וגלוקוז. תהליך זה נקרא היפוך (inversion) הדבורה הפועלת אוגרת את הצוף בכוורת כשהיא פולטת את הצוף המעובד אל פיה. בשלב זה היא יכולה להאכיל את חברותיה לכוורת, או לאגור את הצוף בתאים משושים בכוורת, המים בצוף המעובד מתאדים בגלל החום השורר בכוורת, והנוזל נעשה צמיגי ומרוכז יותר וזהו למעשה הדבש שאנו מכירים. הדבש הינו מקור אנרגיה, מצוין לדבורים, בני אדם וחיות אחרות, וזאת משום שהוא מכיל סוכרים פשוטים שהגוף יכול להשתמש בהם בקלות. כשדבורה מייצרת את המוצרים שלנו, היא מקבלת חומרים פעילים ביולוגית יחד עם מזון שאינם נמצאים בצוף הרגיל וממנו היא מפיקה את מוצרי צוף גלובוס.
צוות היועצים שלנו
ד”ר אלכסנדר גורושיט מנהל מחקר ופיתוח

ד”ר אלכסנדר גורושיט

מנהל מחקר ופיתוח

מייסד החברה והמדען הראשי שלה מיום הקמתה. החל להתמחות בתחום צמחי המרפא עוד במהלך לימודי הרפואה שלו בברית המועצות. כבר בגיל צעיר הכיר מקרוב את הערך המוסף המופלא של מוצרי הכוורת וחקר אותם לעומק. אחראי לפורמולה הייחודית שממנה מכינים את המיצוי לדוברים.

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני מחקר ופיתוח

ד”ר יהושע מאור – יועץ חיצוני

מחקר ופיתוח

בעל דוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט דוקטורט מביה”ס לרפואה של הארוורד. כיהן כראש תכנית המצוינות בחקלאות ובבריאות סביבתית באוניברסיטה העברית.

בזכות הנושאים המגוונים שלמד והתנסה בהם, ד”ר מאור מתמחה במגוון רחב של תחומים, כגון תרופות, כימיה אורגנית ואנליטית, פרמקולוגיה, טקסולוגיה ובריאות סביבתית, שאותם הוא מביא לידי ביטוי בעבודתו בצוף גלובוס.

עמרי דואיב – יועץ חיצוני ביולוג, חוקר

עמרי דואיב – יועץ חיצוני

ביולוג, חוקר

בעל תואר שני בביולוגיה של התא ואימונולוגיה. השתתף במספר פרויקטים הקשורים בצמחי מרפא וביניהם פרויקט גדול במימון האיחוד האירופי שבחן את הפוטנציאל הרפואי של צמחי בר טבעיים הגדלים באגן הים התיכון.

הידע שלו הן במוצרים טבעיים וצמחים והן בפיזיולוגיה ומנגנון החיסון של הגוף הופכים אותו לחבר חשוב בצוות המדעי של החברה.

השתדלנו להביא לכם כאן באתר את כל המידע המקצועי והמדעי על תוספי המזון הייחודיים שלנו והשפעותיהם. אנו שמחים להעמיד לרשותכם את צוות המומחים של צוף גלובוס, בראשות מנהל המו”פ של החברה ד”ר אלכסנדר גורושיט והיועץ המיוחד של החברה, ד”ר יהושע מאור.

מוזמנים לשלוח אלינו את השאלות בוואטסאפ או דרך תיבת צור קשר שכאן, ואנו נעשה הכל כדי לענות לכם באופן המלא והמהיר ביותר.

דילוג לתוכן